Hotpoint BTS 1621/HA Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint BTS 1621/HA (48 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint BTS 1621/HA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

I
Istruzioni per l’uso
Sommario
Installazione, 2
Posizionamento e collegamento
Descrizione dell’apparecchio, 3
Vista d’insieme
Avvio e utilizzo, 4
Avviare l’apparecchio
Regolazione della temperatura
Utilizzare al meglio il frigorifero
Manutenzione e cura, 5
Escludere la corrente elettrica
Pulire l’apparecchio
Evitare muffe e cattivi odori
Sbrinare l’apparecchio
Sostituire la lampadina
Precauzioni e consigli, 6
Sicurezza generale
Smaltimento
Risparmiare e rispettare l’ambiente
Anomalie e rimedi, 7
Assistenza, 8
Assistenza attiva 7 giorni su 7
BTS 16xx xx
Italiano, 1
English, 9
GB
I
FRIGORIFERO
Deutsch, 25
D
Espanol, 33
ES
Français, 17
F
NL
Nederlands
, 41
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | BTS 1621/HA |
| Bredd: | 543 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 1772 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Produktens färg: | Vit |
| Antal hyllor i frysen: | 6 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 309 l |
| Kylkapacitet brutto: | 309 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Porttyp: | Single |
| Anti-bakteriell funktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint BTS 1621/HA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026