Hotpoint BTSZ 1632/HA Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint BTSZ 1632/HA (72 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint BTSZ 1632/HA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/72

I
Istruzioni per l’uso
Sommario
Installazione, 2
Posizionamento e collegamento
Descrizione dell’apparecchio, 3
Vista d’insieme
Avvio e utilizzo, 4
Avviare l’apparecchio
Utilizzare al meglio il frigorifero
Utilizzare al meglio il congelatore
Manutenzione e cura, 5
Escludere la corrente elettrica
Pulire l’apparecchio
Evitare muffe e cattivi odori
Sbrinare l’apparecchio
Sostituire la lampadina
Precauzioni e consigli, 6
Sicurezza generale
Smaltimento
Risparmiare e rispettare l’ambiente
Anomalie e rimedi, 7
Assistenza, 8
Assistenza attiva 7 giorni su 7
FRIGORIFERO
BTSZ1631/H A
BTSZ1632/H A
English, 9
GB
Italiano, 1
I
Français, 17
F
Polski, 41
PL
Espanol, 33
ES
NL
Nederlands
, 25
RU
, 49Portuges, 66
P
UA
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | BTSZ 1632/HA |
| Färg på produkten: | Zwart, zilver |
| Värmekälla: | Houtskool (brandstof) |
| Bredd: | 830 mm |
| Djup: | 730 mm |
| Höjd: | 1030 mm |
| Snäll: | Grill |
| Typ av material (överst): | Raster |
| Lätt att städa: | Ja |
| Inbyggd funktion: | Nee |
| Vormfaktor: | Ketel |
| Justerbar termostat: | Nee |
| Antalet hjul: | 2 wiel(en) |
| Termometer: | Ja |
| Lock: | Ja |
| Matlagningsytmaterial: | Roestvrijstaal |
| Hjulhjul: | Ja |
| Kokytans diameter: | 470 mm |
| Lockets funktioner: | Klapdeksel |
| Kokyta form: | Rond |
| Beläggning av hölje: | Emaille |
| Ben: | Ja |
| Inbyggd skärbräda: | Ja |
| Antal inbyggda skärbrädor: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint BTSZ 1632/HA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026