Hotpoint CTX16BYBRWW Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint CTX16BYBRWW (40 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint CTX16BYBRWW eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

Models
14, 16, 17, 18
Refrigerators
Owner’s Manual
Part No. 162D6736P004 Pub. No.39-6424-1 9-99 JR
TOP-MOUNT NO-FROST
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | CTX16BYBRWW |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 420 mm |
| Djup: | 375 mm |
| Höjd: | 115 mm |
| Förpackningens vikt: | 4590 g |
| Förpackningens bredd: | 470 mm |
| Djuppackning: | 450 mm |
| Förpackningshöjd: | 175 mm |
| Snäll: | Draaitafel met directe aandrijving |
| LED-indikatorer: | Stroom |
| Blåtand: | Ja |
| På / Av knapp: | Ja |
| Kompatibla minneskort: | SD |
| Genomsnittlig effekt: | 2.5 W |
| Antal högtalare: | 2 |
| Antal USB-anslutningar: | 1 |
| siffra: | 1 |
| Uppspelningslägen: | Next, Pause, Play, Previous |
| Spela MP3: | Ja |
| Nominell hastighet: | 33 1/3, 45, 78 RPM |
| Produkter per intermodal container (40 fot - High Cube): | 1440 stuk(s) |
| Produkter per intermodal container (20 fot): | 660 stuk(s) |
| Lifta: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint CTX16BYBRWW ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026