Hotpoint CTX16CYBLAA Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint CTX16CYBLAA (40 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint CTX16CYBLAA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

Models
14, 16, 17, 18
Refrigerators
Owner’s Manual
Part No. 162D6736P004 Pub. No.39-6424-1 9-99 JR
TOP-MOUNT NO-FROST
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | CTX16CYBLAA |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 254 mm |
| Djup: | 381 mm |
| Höjd: | 25.4 mm |
| Signal-brusförhållande: | 95 dB |
| Kontaktledarmaterial: | Goud |
| Effektivitet: | 0.1 procent |
| Maximal uteffekt (RMS): | 3000 W |
| Ingångskänslighet: | 200 mV |
| Audio RCA-ingångar: | 2 |
| Antal förstärkarkanaler: | 2 kanalen |
| RMS uteffekt per kanal (4 Ohm): | 3000 W |
| Högpassfilter: | Ja |
| Lågpassfilter: | Ja |
| Audio RCA-utgångar: | 2 |
| RMS uteffekt per kanal (2 Ohm): | 1500 W |
| Högpassfilterbereik: | 40 - 250 Hz |
| Lågpassfilterbereik: | 40 - 250 Hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint CTX16CYBLAA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026