Hotpoint CTX18EACWW Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint CTX18EACWW (16 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
1.605
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | CTX18EACWW |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 800 mm |
| Djup: | 339 mm |
| Höjd: | 513 mm |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Ljudnivå: | 67 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Årlig-energiförbrukning: | 80 kWu |
| Snäll: | Muurmontage |
| Motoreffekt: | - W |
| Avgasanslutningsdiameter: | 150 mm |
| Motor ingår: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Maximal utsugskapacitet: | 647 m³/uur |
| Extraktionsmetod: | Afvoerend/recirculerend |
| Vätskedynamisk effektivitetsklass: | A |
| Ljuseffektivitetsklass: | F |
| Fettfilter effektivitetsklass: | D |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 47 dB |
| Antal lampor: | 2 gloeilamp(en) |
| Typ lampa: | Halogeen |
| Soort vetfilter: | Aluminium |
| Strömlampa: | 5 W |
| Ljudnivå (hög hastighet: | 67 dB |
| Antal filter: | 1 stuk(s) |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Intensivt läge: | Nee |
| Avgasplats: | Boven |
| AC-ingångsspänning: | 220-240 V |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026