Hotpoint E4D AA B C Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint E4D AA B C (52 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
52
Nedladdningar
572
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | E4D AA B C |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 98000 g |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 780 mm |
| Höjd: | 1955 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 372 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Sladdlängd: | 2.2 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 9 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktdesign: | Franska dörrar |
| Produktens färg: | Svart |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 15 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Ström: | 1.5 A |
| Total kapacitet netto: | 399 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 6 |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 2 |
| Fryskapacitet netto.: | 107 l |
| Kylkapacitet netto: | 292 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Vattenberedare: | Nej |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Färskzon-fack nettokapacitet: | 24 l |
| Iskrossning: | Nej |
| Isdispenser: | Nej |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026