Hotpoint EBL 20213 F Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint EBL 20213 F (52 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
52
Nedladdningar
231
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | EBL 20213 F |
| Färg på produkten: | Grey, Silver |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 1570 g |
| Bredd: | 144 mm |
| Djup: | 395 mm |
| Höjd: | 208 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 294 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 7 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Typ av rengöring: | Droog |
| Laddningstid: | 3.5 uur |
| Antibakteriell beläggning: | Ja |
| Typ av dammsugare: | Zakloos |
| Torr smuts: | 0.4 l |
| Sugning: | 100 AW |
| Varaktighet: | 20 min |
| Batteri/Batterispänning: | - V |
| Zuigstang: | Nee |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 12 h |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Dörrmontering: | Dörr-på-dörr |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 314 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 73 l |
| Fryskapacitet brutto: | 88 l |
| Total kapacitet, brutto: | 331 l |
| Kylkapacitet brutto: | 243 l |
| Kylkapacitet netto: | 241 l |
| Frostfri (frys): | Ja |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026