Hotpoint ENTM 18211 F (TK) Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint ENTM 18211 F (TK) (12 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint ENTM 18211 F (TK) eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

English
Operating Instructions
Contents
Operating Instructions, 1
Assistance, 2
Description of the appliance, 3
Reversible doors, 4
Installation, 5
Start-up and use, 6
Maintenance and care, 6
Precautions and tips, 7
Troubleshooting, 7
Türkçe
Kullaným talimatlarý
2 KAPILI SOÐUTUCU
Ýçindekiler
Kullaným talimatlarý,1
Teknik Servis, 2
Cihazýn tanýmý, 3
Kapýlarýn açýlýþ yönünün deðiþtirilmesi, 4
Montaj,8
Çalýþtýrma ve kullanma,9
Bakým ve temizlik, 10
Önlemler ve öneriler, 11
Arýza ve onarým,12
ENTM xxxxx F (TK)
ENTM xxxxx x F (TK)
2-DOOR FRIDGE
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | ENTM 18211 F (TK) |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 675 mm |
| Höjd: | 1805 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 314 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 3 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 7 h |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Total kapacitet netto: | 334 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 46 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 58 l |
| Kylkapacitet netto: | 276 l |
| Frostfri (frys): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint ENTM 18211 F (TK) ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026