Hotpoint ENXTL 19212.1 F O3 (TK Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint ENXTL 19212.1 F O3 (TK (16 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint ENXTL 19212.1 F O3 (TK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

English
Operating Instructions
2-DOOR FRIDGE
Contents
Operating Instructions, 1
Assistance, 2
Description of the appliance, 3
Description of the appliance, 4
Reversible doors, 5
Installation, 6
Start-up and use, 7
Maintenance and care, 8
Precautions and tips, 8
Troubleshooting, 9
Türkçe
Kullaným talimatlarý
2 KAPILI SOÐUTUCU
Ýçindekiler
Kullaným talimatlarý,1
Teknik Servis, 2
Cihazýn tanýmý, 3
Cihazýn tanýmý, 4
Kapýlarýn açýlýþ yönünün deðiþtirilmesi, 5
Montaj,10
Çalýþtýrma ve kullanma10
Bakým ve temizlik, 11
Önlemler ve öneriler, 12
Arýza ve onarým,13
ENXTLx 18xxx F O3 (TK)
ENXTLx 19xxx F O3 (TK)
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | ENXTL 19212.1 F O3 (TK |
| Färg på produkten: | Grijs |
| Vikt: | 35 g |
| Bredd: | 61 mm |
| Djup: | 23 mm |
| Höjd: | 17 mm |
| Sladdlängd: | 0.28 m |
| Förpackningens vikt: | 60 g |
| Förpackningens bredd: | 130 mm |
| Djuppackning: | 100 mm |
| Förpackningshöjd: | 20 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Gränssnitt: | Ethernet |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Ethernet LAN, dataöverföringshastigheter: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Nätverksstandard: | IEEE 802.3az |
| Stöder Windows: | Ja |
| Internera: | Nee |
| Kompatibla operativsystem: | Windows 7 32/64bit, Windows 8 32/64bit, Windows 8.1 32/64bit, Windows 10 32/64bit, Mac OS, Linux, Android |
| Stöder Mac-operativsystem: | Ja |
| Stöder Linux: | Ja |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Värdgränssnitt: | USB Type-C |
| Andra stödsystem: | Android |
| Maximal dataöverföringshastighet: | 1000 Mbit/s |
| Stöd för Jumbo Frames: | Ja |
| Chipset: | Realtek RTL8153 |
| Vakna på LAN: | Ja |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85176990 |
| Jumbo ramar: | 9000 |
| Anslutning 1: | USB-C 3.1 |
| Anslutning 2: | RJ-45 |
| Dataöverföringshastighet (max): | 1000 Gbit/s |
| Utgångsgränssnitt: | RJ-45 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint ENXTL 19212.1 F O3 (TK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026