Hotpoint ENXTY 19222 X FW 1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint ENXTY 19222 X FW 1 (1 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint ENXTY 19222 X FW 1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

MAIN FEAMAIN FEATURESTURES
Product groupFridge/freezer
combination
Installation typeСвободностоящи
Type of controlElectronic
Construction typeСвободностоящи
Main colour of productВизия инокс
Electrical connection rating (W)180
Current (A)1,5
Voltage (V)220-240
Frequency (Hz)50
Length of Electrical Supply Cord (cm)220
Plug typeSchuko
Total volume of the product (EU 2017/1369)457
Star Rating4
Height of the product1905
Width of the product700
Depth of the product765
Maximum adjustability feet0
Net weight (kg)77
TECHNICTECHNICAL FEAAL FEATURESTURES
Defrost process fridge sectionFrost-free
Defrost process freezer sectionFrost-free
Fast cooling possibilityYes
Fast freezing function (EU 2017/1369)Yes
Door opened indicator freezerNo
Temperature adjustableN/A
Temperature adjustable freezerN/A
Interior ventilator fridge sectionNo
Number of freezing drawers0
Number of shelves in fridge compartment5
Material of the shelvesGlass With Profile
Number of temperature zonesN/A
ENERGENERGY LY LABELABEL
Energy Eciency Class (Regulation (EU) 2017/1369)F
Annual energy consumption in kilowatt hour per year (kWh/a) (EU) 2017/1369318
The sum of the volumes of the chill compartments and the unfrozen compartments (EU 2017/1369)350
The sum of the volumes of the frozen compartments (EU 2017/1369)107
Freezing Capacity (kg/24h) (4-star Compartment) (EU2017/1369)8,0
Climate Class (EU) 2017/1369разширен умерен/
умерен субтропичен/
Airborne acoustical noise emissions (EU 2017/1369)43
Airborne acoustical noise emission class (EU 2017/1369)D
Frost free systemFull
ENXTY 19222 X FW 1
12NC 869991608750:
GTIN (EAN) code8050147608753:
www.whirlpool.eu
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | ENXTY 19222 X FW 1 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 57 mm |
| Djup: | 60 mm |
| Höjd: | 16 mm |
| Kraftkälla: | Batterij/Accu |
| Bluetooth-version: | 2.1+EDR |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP |
| Medföljande kablar: | Audio (3.5mm), USB |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Värdgränssnitt: | 3,5 mm |
| Kompatibilitet med Apple-enheter: | iPhone, iPod touch, iPad |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint ENXTY 19222 X FW 1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026