Hotpoint ENXTYH 19322 FWL2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint ENXTYH 19322 FWL2 (80 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 22 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
80
Nedladdningar
1.088
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | ENXTYH 19322 FWL2 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 76000 g |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 765 mm |
| Höjd: | 1905 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 318 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Sladdlängd: | 2.2 m |
| Fryskapacitet: | 8 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Kylsystem: | Ventilerad |
| Elektronisk styrning: | Ja |
| Ventilation: | Ja |
| Antal justerbara hyllor: | 3 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Typ av strömkontakt: | Type F (CEE 7/4) |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 12 h |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 1.5 A |
| Total kapacitet netto: | 457 l |
| Bulleremission, klass: | D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 43 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Nej |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | 180 W |
| Fryskapacitet netto.: | 107 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 350 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Vattenberedare: | Nej |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Fellarm: | Ja |
| Felindikation: | Ja |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026