Hotpoint FDFEX 11011 G Extra Bruksanvisning
Hotpoint Diskmaskin FDFEX 11011 G Extra
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint FDFEX 11011 G Extra (20 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint FDFEX 11011 G Extra eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

FDFEX 11011
EXTRA
GB
English
Operating instructions
DISHWASHER -Contents
Operating instructions,1
Precautions and advice, 2-3
Product Data, 3
Installation, 4-5-6
Description of the appliance, 7
Refined salt and rinse aid, 8
Loading the racks, 9-10
Detergent and dishwasher use, 11
Wash cycles, 12
Special wash cycles and options, 13
Care and maintenance, 14
Troubleshooting, 15
After-Sales Service, 16
Guarantee, 17
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | FDFEX 11011 G Extra |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Red, Silver |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 40500 g |
| Bredd: | 550 mm |
| Djup: | 615 mm |
| Höjd: | 1440 mm |
| Nettoskatt: | - W |
| Sladdlängd: | 1.55 m |
| Ljudnivå: | 40 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 219 kWu |
| Förpackningens vikt: | 46000 g |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Frys nettokapacitet: | 44 l |
| Fryskapacitet: | 2.5 kg/24u |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 164 l |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Antal hyllor i kylskåp: | 4 |
| Antal-grönsakslådor: | 1 |
| Frysläge: | Boven |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 12 uur |
| antal stjärnor: | 4* |
| Total nettokapacitet: | 208 l |
| Äggställ: | Ja |
| Hyllmaterial: | Glas |
| Kylskåpsdörrfickor: | 3 |
| Energianvändning per dag: | 0.6 kWh/24u |
| Nuvarande: | 13 A |
| Kylmedium: | R600a |
| Antal avtagbara plattor: | 3 |
| Klimaatklasse: | N-ST |
| Justerbara fötter: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220-240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Medelviktigt kylskåp: | 30 g |
| Energieffektivitetsskala: | A+++ tot D |
| Iskubshållare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint FDFEX 11011 G Extra ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Hotpoint Manualer
13 Augusti 2025
3 Augusti 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
19 Juli 2025
18 Juli 2025
18 Juli 2025
18 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026