Hotpoint FZFM151P Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint FZFM151P (20 sidor) i kategorin Frys. Denna manual har varit användbar för 31 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
1.9 MB
Antal sidor
20
Nedladdningar
913
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | FZFM151P |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1500 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 254 kWh |
| Förpackningens bredd: | 670 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 11 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 720 mm |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Frys - Antal hyllor: | 6 |
| Fryskapacitet netto.: | 175 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
Frys Hotpoint Manualer
23 Mars 2026
3 Mars 2026
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026