Hotpoint H7 W945WB IT Bruksanvisning
Hotpoint tvättmaskin H7 W945WB IT
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint H7 W945WB IT (1 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint H7 W945WB IT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

HOTPOINT/ARISTONH7 W945WB IT
57
9,03:4545
71
ACDEFGBCDBA
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | H7 W945WB IT |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 1760 mm |
| Nettoskatt: | 1500 W |
| Ismaskin: | Nee |
| Sladdlängd: | 1.7 m |
| Ljudnivå: | 41 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Årlig-energiförbrukning: | 260 kWu |
| Frys nettokapacitet: | 69 l |
| Fryskapacitet: | 3.2 kg/24u |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 225 l |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Antal hyllor i kylskåp: | 4 |
| Antal-grönsakslådor: | 1 |
| Frysläge: | Boven |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 8 uur |
| antal stjärnor: | 4* |
| Total nettokapacitet: | 294 l |
| Äggställ: | Ja |
| Flaskställ: | Nee |
| Hyllmaterial: | Glas |
| Supercool funktion: | Nee |
| Kylskåpsdörrfickor: | 3 |
| Nuvarande: | 0.7 A |
| Klimaatklasse: | N-ST |
| Bulleremissionsklass: | C |
| Kylsystem: | Statisch |
| Antal nivåer för ägg: | 1 |
| AC-ingångsspänning: | 220-240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Iskubshållare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint H7 W945WB IT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
9 Oktober 2025
18 Augusti 2025
18 Augusti 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026