Hotpoint WMTG 723B IT Bruksanvisning
Hotpoint tvättmaskin WMTG 723B IT
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint WMTG 723B IT (1 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint WMTG 723B IT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

HOTPOINT/ARISTON WMTG 723B IT
69
7,03:25 45
78
ACDEFGAB DB C
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WMTG 723B IT |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Rotary, Touch |
| Färg på produkten: | Black, Stainless steel |
| Dörrgångjärn: | Neer |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 568 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Nettoskatt: | 2200 W |
| Uppvärmningsfunktion: | Nee |
| Grill: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Belysning inuti: | Ja |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Nee |
| Håll varm funktion: | Nee |
| Rotisserie: | Nee |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 70 l |
| Antal ugnar: | 1 |
| Lätt att städa: | Ja |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Installationsfackets bredd: | 560 mm |
| Installationsfack djup: | 550 mm |
| Installationsfack höjd: | 583 mm |
| Nuvarande: | 9.5 A |
| Material genom: | Glas |
| Antal glasdörrpaneler: | 3 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.71 kWu |
| Energiförbrukning (tvungen konvektion): | 0.81 kWu |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 86.6 |
| Att laga: | Ja |
| Ugnsstorlek: | Middelmaat |
| Typ av ugn: | Elektrische oven |
| Total ugnseffekt: | - W |
| Ugn med nettokapacitet: | 70 l |
| Magnetronbereiding: | Nee |
| Över- och undervärme: | Ja |
| Ugnens termostatområde: | 50 - 250 °C |
| Undervärmning: | Ja |
| Undervärmeeffekt: | 1100 W |
| Kylskåpsdörr: | Ja |
| Dörrkylningsfläkt: | Ja |
| Automatisk dörröppning: | Nee |
| Antal matlagningsprogram: | 11 |
| Bottenvärme + konvektion (single mode): | Ja |
| Uppvärmning av hela grillytan + konvektion (single mode): | Ja |
| Snabb värme: | Ja |
| Antal rutnät: | 1 |
| Innermått (B x D x H): | 450 x 480 x 330 mm |
| Materialbricka: | Geglazuurd |
| Långsam matlagning: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 230 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Ugnsavfrostningsfunktion: | Ja |
| Ugnsstensfunktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint WMTG 723B IT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
9 Oktober 2025
18 Augusti 2025
18 Augusti 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026