Hotpoint HA70BI 932 S Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint HA70BI 932 S (1 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint HA70BI 932 S eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

HOTPOINT/ARISTONHA70BI 932 S
291
153309
37
ABDC
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HA70BI 932 S |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Power grill: | 2450 W |
| Färg på produkten: | Haver |
| Dörrgångjärn: | Neer |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 35500 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 564 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Nettoskatt: | 2600 W |
| Uppvärmningsfunktion: | Ja |
| Grill: | Ja |
| Plugg typ: | Geen stekker |
| Sladdlängd: | 0.9 m |
| Fördröjd starttimer: | Nee |
| Wi-Fi-kontroll: | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Belysning inuti: | Ja |
| Integrerad klocka: | Ja |
| Typ av klocka: | Mechanisch |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Nee |
| Håll varm funktion: | Nee |
| Antal lampor: | 1 lampen |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 73 l |
| Antal ugnar: | 1 |
| Lätt att städa: | Ja |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Installationsfackets bredd: | 560 mm |
| Installationsfack djup: | 550 mm |
| Installationsfack höjd: | 600 mm |
| Typ av rengöring: | Hydrolytisch |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Nuvarande: | 13 A |
| Avtagbar ugnslucka: | Ja |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.91 kWu |
| Energiförbrukning (tvungen konvektion): | 0.82 kWu |
| Att laga: | Ja |
| Ugnsstorlek: | Middelmaat |
| Typ av ugn: | Elektrische oven |
| Total ugnseffekt: | - W |
| Ugn med nettokapacitet: | 73 l |
| Magnetronbereiding: | Nee |
| Över- och undervärme: | Ja |
| Ugnens termostatområde: | 50 - 250 °C |
| Bakplåtsmått: | Ja |
| Självrengörande: | Ja |
| Undervärmning: | Ja |
| Skriv timer: | Mechanisch |
| Antal hyllor: | 1 schappen |
| Automatisk avstängningstimer lagar mat på ett säkert sätt: | Ja |
| Antal bakplåtar: | 1 |
| Pizza funktion: | Nee |
| Kärntemperaturmätare: | Nee |
| Belysningsplats: | Zijkant |
| Certifiering: | CE |
| Inre material: | Emaille |
| Antal matlagningsprogram: | 4 |
| Uppvärmning av hela grillytan + konvektion (single mode): | Ja |
| Snabb värme: | Nee |
| Antal rutnät: | 1 |
| Antal hyllplatser: | 5 |
| Rengöringsteknik: | Hydrolytisch |
| Timerlägen: | Cooking time, End cooking time, Timer |
| Alternativ för brödtillverkning: | Nee |
| Uppvärmning av hela grillytan: | Ja |
| Genomgående öppningsvinkel: | 89 ° |
| Ventilationsgaller funktion: | Ja |
| Maximal temperatur (konventionell): | 250 °C |
| Klart larm: | Ja |
| Tillagningsmetod i ugnen: | Met ventilator |
| Maximal temperatur (konvektion): | 250 °C |
| Stekfunktion: | Ja |
| Tapblad: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Type beeldscherm: | Analoog |
| Energieffektivitetsskala: | A+++ tot D |
| Turbomodus: | Ja |
| På/av-ljus: | Ja |
| Ugnsavfrostningsfunktion: | Ja |
| Avkalkningsfunktion: | Nee |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint HA70BI 932 S ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026