Hotpoint HBNF 5517 B UK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint HBNF 5517 B UK (12 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
12
Nedladdningar
655
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HBNF 5517 B UK |
| Vikt: | 56000 g |
| Bredd: | 545 mm |
| Djup: | 580 mm |
| Höjd: | 1740 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 261 kWh |
| Sladdlängd: | 1.6 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 3.5 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 9 h |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ström: | 0.5 A |
| Total kapacitet netto: | 223 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 48 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 4 |
| Fryskapacitet netto.: | 76 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Nej |
| Kylkapacitet netto: | 147 l |
| Frostfri (frys): | Ja |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026