Hotpoint HDA2000FBB Bruksanvisning
Hotpoint tvättmaskin HDA2000FBB
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint HDA2000FBB (16 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint HDA2000FBB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

Hotpoint.com
HDA1000
HDA1200
HDA2000
HDA3400
HDA3700
Owner’s Manual
Dishwashers
165D4700P264 39-5938 05-02 JR
Safety Instructions. . . . . . . . . .2, 3
Operating Instructions
Care and Cleaning . . . . . . . . . . . . .9
Control Panels . . . . . . . . . . . . . . . . .4
Control Settings . . . . . . . . . . . . . . .5
Dial Cycles . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .6
Loading the Dishwasher Racks . . . .8
Optional Accessories . . . . . . . . . . .10
Using the Dishwasher . . . . . . . . . . .7
Troubleshooting Tips. . . . . .11, 12
Consumer Support
Consumer Support . . . . .Back Cover
Product Registration . . . . . . . .13, 14
Warranty . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .15
Write the model and serial numbers here:
Model #__________________________
Serial #__________________________
You can find them on a label on the tub wall
just inside the door.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | HDA2000FBB |
| Färg på produkten: | Black, White |
| Vikt: | 40.7 g |
| Blåtand: | Ja |
| Upplösning: | 215 x 180 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| GPS: | Ja |
| Trillarm: | Ja |
| Marknadspositionering: | Sporthorloge |
| Vattentät: | Ja |
| Stoppur: | Nee |
| Dagordning: | Ja |
| Klockläge: | 12/24 uur |
| Ljudlarm: | Ja |
| Displayteknik: | LCD |
| Säkerhetsfunktioner: | Waterbestendig |
| Inbyggd avståndsmätare: | Ja |
| Rekommenderad aktivitet: | Hardlopen |
| Pulsmätare: | Ja |
| Språk som stöds: | Engels |
| Mått (B x D x H): | 45 x 11.7 x 45 mm |
| Levensduur batterij: | 16 uur |
| Hjärtfrekvensdataöverföring: | Bluetooth |
| Drifttemperatur (TT): | -20 - 60 °C |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type beeldscherm: | Digitaal |
| Laddbart batteri: | Ja |
| Tid/avståndsvarning: | Ja |
| Bröstband: | Nee |
| Pulsbaserad kaloriberäkning: | Ja |
| Intervallträning: | Ja |
| Tempo varning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint HDA2000FBB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
9 Oktober 2025
18 Augusti 2025
18 Augusti 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026