Hotpoint HDA3600VWW Bruksanvisning
Hotpoint tvättmaskin HDA3600VWW
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint HDA3600VWW (48 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint HDA3600VWW eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

GEAppliances.com
Owner’s Manual
Dishwashers
49-55076S-111/29/10GE
Safety Instructions . . . . . . . . 2–5
Operating Instructions
Care and Cleaning . . . . . . . . . . . . . .14
Control Panels . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .8
Control Settings . . . . . . . . . . . . . . . 6–7
Dial Cycles . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .9
Flashing Display Lights . . . . . . . . . .10
Loading the
Dishwasher Racks . . . . . . . . . . . . . . .12
Loading Place Settings . . . . . . . . . .13
Optional Accessories . . . . . . . . . . . .14
Using the Dishwasher . . . . . . . .10, 11
Troubleshooting Tips . . .15, 16
Consumer Support
Consumer Support . . . . . . . . . . . . . . 18
Warranty . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .17
Write the model and serial
numbers here:
Model #____________________
Serial #____________________
You can find them on a label on the
tub wall just inside the door.
Standard Tub
Dishwashers
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | HDA3600VWW |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 32000 g |
| Bredd: | 545 mm |
| Djup: | 570 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Nettoskatt: | - W |
| Ljudnivå: | 43 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 178 kWu |
| Förpackningens vikt: | 34500 g |
| Förpackningens bredd: | 573 mm |
| Djuppackning: | 593 mm |
| Förpackningshöjd: | 888 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Frys bruttokapacitet: | 14 l |
| Frys nettokapacitet: | 14 l |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24u |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 104 l |
| Kylskåp med bruttokapacitet: | 106 l |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Antal hyllor i kylskåp: | 3 |
| Antal-grönsakslådor: | 1 |
| Frysläge: | Boven |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 12 uur |
| Total nettokapacitet: | 118 l |
| Total bruttokapacitet: | 120 l |
| Hyllmaterial: | Gehard glas |
| Kylskåpsdörrfickor: | 3 |
| Klimaatklasse: | N |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint HDA3600VWW ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
9 Oktober 2025
18 Augusti 2025
18 Augusti 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026