Hotpoint HTH17CBBBB Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint HTH17CBBBB (2 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.577
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HTH17CBBBB |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 898 mm |
| Djup: | 500 mm |
| Ljudnivå: | - dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Snäll: | Muurmontage |
| Motor ingår: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Maximal utsugskapacitet: | 560 m³/uur |
| Extraktionsmetod: | Luchtafvoer |
| Antal lampor: | 1 gloeilamp(en) |
| Typ lampa: | Neon |
| Höjd (min): | 655 mm |
| Höjd (max): | 1035 mm |
| Avtagbart filter: | Ja |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Belysningsläge: | Rug |
| Intensivt läge: | Ja |
| Avgasplats: | Boven |
| Energieffektivitetsskala: | A+++ tot D |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026