Hotpoint HTS15BBMRAA Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint HTS15BBMRAA (32 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 21 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
32
Nedladdningar
1.036
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HTS15BBMRAA |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 90 g |
| Bredd: | 59 mm |
| Djup: | 49 mm |
| Höjd: | 36 mm |
| Förpackningens vikt: | 260 g |
| Förpackningens bredd: | 160 mm |
| Djuppackning: | 105 mm |
| Förpackningshöjd: | 65 mm |
| Husmaterial: | Aluminium |
| LED-indikatorer: | Activity, Power, Status |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Ursprungsland: | Taiwan |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Inspänning: | 12 - 60 V |
| Ethernet LAN, dataöverföringshastigheter: | 10, 100 Mbit/s |
| Nätverksstandard: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 75 °C |
| Internera: | Nee |
| Våglängd: | - nm |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Ethernet-gränssnittstyp: | Fast Ethernet |
| Maximal dataöverföringshastighet: | 100 Mbit/s |
| Auto MDI/MDI-X: | Ja |
| Maximal-räckvidd: | 2000 m |
| Automatisk förhandling: | Ja |
| Strömförbrukning (typiskt): | 1.44 W |
| Drifttemperatur (TT): | -40 - 75 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 5 - 95 procent |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85176990 |
| Lagra och vidarebefordra: | Ja |
| Fiberoptisk kontakt: | SC |
| Omvandlarens ingångsgränssnitt: | 10Base-T, 100Base-TX |
| Duplexsystem: | Full, Half |
| Konverterns utgångsgränssnitt: | 100Base-FX |
| Fiberkanalportar: | 1 |
| Struktur för trådläge: | Multimode |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026