Hotpoint HTS16BBMLAA Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint HTS16BBMLAA (88 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
88
Nedladdningar
855
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HTS16BBMLAA |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Rotary, Touch |
| Färg på produkten: | Black, Stainless steel |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 33750 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 575 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Grill: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Förpackningens vikt: | 36550 g |
| Förpackningens bredd: | 670 mm |
| Djuppackning: | 700 mm |
| Förpackningshöjd: | 660 mm |
| Integrerad klocka: | Ja |
| Typ av klocka: | Elektronisch |
| Håll varm funktion: | Ja |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 77 l |
| Antal ugnar: | 1 |
| Lätt att städa: | Ja |
| Installationsfackets bredd: | 560 mm |
| Installationsfack djup: | 560 mm |
| Installationsfack höjd: | 595 mm |
| Antal glasdörrpaneler: | 3 |
| Att laga: | Ja |
| Ugnsstorlek: | Groot |
| Typ av ugn: | Elektrische oven |
| Total ugnseffekt: | 280 W |
| Ugn med nettokapacitet: | 77 l |
| Avtagbart dörrglas: | Ja |
| Mjukstängande dörr: | Ja |
| Skriv timer: | Digitaal |
| Antal hyllor: | 2 schappen |
| Eco läge: | Ja |
| Tillagningsmetod i ugnen: | Met ventilator |
| Ugnsdörr: | Deur naar beneden klappen |
| Type beeldscherm: | LED |
| Ugnsavfrostningsfunktion: | Ja |
| Antal minuträknare: | 1 |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026