Hotpoint HTS17BBBRBB Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint HTS17BBBRBB (24 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
24
Nedladdningar
941
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HTS17BBBRBB |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 6200 g |
| Bredd: | 446 mm |
| Djup: | 336 mm |
| Höjd: | 152 mm |
| Ljudnivå: | 35 dB |
| Användarmanual: | Ja |
| Kraftkälla: | AC |
| Placering: | Desktop |
| Original bildförhållande: | 4:3 |
| USB-kontakttyp: | USB Type-A |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Videolägen som stöds: | 1080i, 1080p, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p |
| Medföljande kablar: | VGA |
| Integrerad minneskortläsare: | Nee |
| Garantikort: | Ja |
| Inkluderar AC-adapter: | Ja |
| Marknadspositionering: | Bedrijf |
| Projektorns ljusstyrka: | 6000 ANSI lumens |
| Projektionsteknik: | DLP |
| Projektorns inbyggda upplösning: | XGA (1024x768) |
| Lämplig för skärmstorlekar: | - " |
| Projektionsavståndsmål: | - m |
| Antal färger: | 1.073 biljoen kleuren |
| Antal USB 2.0-portar: | 3 |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 3 |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Typ av seriell anslutning: | RS-232 |
| Mikrofon, linjeingång: | Ja |
| Audio-ingan (L, R): | 1 |
| Kompositvideoingång: | 1 |
| Komponenter för video (YPbPr/YCbCr): | 1 |
| S-videoingång: | 1 |
| DVI-port: | Nee |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Brännvidd: | 21.70 - 34.94 mm |
| Ljuskällans livslängd: | 1500 uur |
| Typ av ljuskälla: | Lamp |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 10 W |
| Antal inbyggda högtalare: | 2 |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.5 W |
| Zoomförhållande: | 1.6:1 |
| Analog signalformat: | NTSC, PAL, SECAM |
| Full HD: | Nee |
| HDCP: | Nee |
| RS-232 port: | 1 |
| 3D: | Ja |
| Lampkraft: | 350 W |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1600 x 1200 (UXGA), 640 x 480 (VGA) |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 6500:1 |
| Ljud (L,R) ut: | 1 |
| PC-ingang (D-Sub): | Ja |
| Ljuskällans livslängd (sparläge): | 2000 uur |
| Ljudnivå (ekonomiläge): | 30 dB |
| Horisontell synkronisering (min): | 15 kHz |
| Horisontell synkronisering (max): | 102 kHz |
| Vertikal synkronisering (min): | 23 kHz |
| Vertikal synkronisering (max): | 120 kHz |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 525 W |
| Typ produkt: | Projector met normale projectieafstand |
| S-videoport: | Ja |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026