Hotpoint HTS17BBRLCC Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint HTS17BBRLCC (32 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
32
Nedladdningar
534
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HTS17BBRLCC |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 587 g |
| Snäll: | Analoge telefoon |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Batterikapacitet: | 300 mAh |
| Monteringsmetod: | Bureau |
| Mikrofon avstängd: | Ja |
| Högtalare: | Ja |
| står fast vid: | Ja |
| Nummer id: | Ja |
| Timer för samtalstid: | Ja |
| Volymkontroll: | Digitaal |
| Textregler: | 40192 regels |
| Skriv ringsignal: | Monofoon |
| Mac-kompatibilitet: | Nee |
| Klocka med kalender: | Ja |
| Anslutning(ar): | RJ-11 |
| Antal melodier: | 9 |
| Telefonbokskapacitet: | 100 entries |
| Ringa igen: | Ja |
| Återuppringningslistans kapacitet: | 10 |
| Handenhetens vikt: | 143 g |
| Trådlösa anslutningar: | Nee |
| Mikrofonkänslighet: | 112 dB |
| Telefonsvarare: | Ja |
| Inspelningstid: | 30 min |
| Nummerlistas kapacitet: | 50 |
| Antal objekt i samtalshistoriken: | 50 |
| Handenhetens mått (BxDxH): | 191 x 51 x 46 mm |
| Knappar på basstationen: | 29 |
| Gebruikersgeheugen: | 10 |
| Telefonsvarare tillgänglig på distans: | Ja |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026