Hotpoint HTS17BCRLWW Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint HTS17BCRLWW (32 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 28 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
32
Nedladdningar
320
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HTS17BCRLWW |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 574 g |
| Bredd: | 215 mm |
| Djup: | 40 mm |
| Höjd: | 116 mm |
| Skärm diagonal: | 2.4 " |
| Upplösning: | 320 x 240 Pixels |
| Ljudformat som stöds: | MP3, RealAudio, WMA |
| Batteri/Batterispänning: | 1.5 V |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 2 W |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 6 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Typ av tuner: | Digitaal |
| Equalizerinställningar: | Ja |
| Spela MP3: | Nee |
| Equalizer-läge: | Classic, Flat, Jazz, Pop, Rock |
| Effektivt visningsområde: | 36.7 x 49 mm |
| Frekvensband som stöds: | DAB+, FM |
| Antal förinställda kanaler: | 15 |
| Internetradiotjänster stöds: | vTuner |
| Radio: | Internet |
| Inkluderar RDS-tuner: | Ja |
| Apple dockningskompatibilitet: | Niet ondersteund |
| FM-band: | 87.5 - 108 MHz |
| DAB III-bandfel: | 174 - 240 MHz |
| Type beeldscherm: | LCD |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026