Hotpoint HTS18BBMLWW Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint HTS18BBMLWW (32 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
32
Nedladdningar
781
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HTS18BBMLWW |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Zwart, zilver |
| Vikt: | 1800 g |
| Bredd: | 400 mm |
| Djup: | 180 mm |
| Höjd: | 90 mm |
| Husmaterial: | Kunststof |
| Tillgångar: | 120 W |
| Certifiering: | GS / CE |
| Maximal arbetsbredd: | 300 mm |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Vacuum Sealer funktioner: | Marinate, Vac seal |
| Vakuumbehållare för matförvaring ingår: | Ja |
| Antal vakuumpåsar: | 10 |
| Dammsug behållare för matförvaring: | 9000 ml |
| Antal vakuumpumpar: | 1 |
| Dubbelsvets: | Ja |
| Dubbel söm: | Ja |
| Dubbel storlek tätningsstång: | Ja |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026