Hotpoint LFT 116 A_HA Bruksanvisning
Hotpoint Diskmaskin LFT 116 A_HA
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint LFT 116 A_HA (84 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint LFT 116 A_HA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/84

Istruzioni per luso
LAVASTOVIGLIE
Sommario
Installazione, 2-3
Posizionamento e livellamento
Collegamenti idraulici ed elettrici
Avvertenze per il primo lavaggio
Dati tecnici
Descrizione dellapparecchio, 4
Vista dinsieme
Pannello comandi
Caricare i cestelli, 5
Cestello inferiore
Cestello delle posate
Cestello superiore
Avvio e utilizzo, 6
Avviare la lavastoviglie
Caricare il detersivo
Opzioni di lavaggio
Programmi, 7
Tabella dei programmi
Brillantante e sale rigenerante, 8
Caricare il brillantante
Caricare il sale rigenerante
Manutenzione e cura, 9
Escludere acqua e corrente elettrica
Pulire la lavastoviglie
Evitare i cattivi odori
Pulire gli irroratori
Pulizia filtro entrata acqua
Pulire i filtri
Se ci si assenta per lunghi periodi
Precauzioni e consigli, 10
Sicurezza generale
Smaltimento
Risparmiare e rispettare lambiente
Anomalie e rimedi, 11
Assistenza, 12
Assistenza Attiva 7 giorni su 7
Italiano, 1Français, 25English,13
EN
IT
FR
Nederland, 49
ES
PT
DE
Deutsch, 37
NL
LFT 116
Español, 61
Português, 73
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | LFT 116 A_HA |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Black, Grey |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 3180 g |
| Bredd: | 314 mm |
| Djup: | 104 mm |
| Höjd: | 188 mm |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android, iOS |
| Blåtand: | Nee |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g |
| Ljudformat som stöds: | AAC, MP3, WMA |
| USB uttag: | Ja |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Medföljande kablar: | AC |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | - W |
| Volymkontroll: | Digitaal |
| Fjärrstöd för smartphone: | Ja |
| Nätverksströmningstjänster stöds: | Pandora |
| Ljudutgångskanaler: | 2.0 kanalen |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Frekvensband som stöds: | Niet ondersteund |
| Internetradiotjänster stöds: | iHeartRadio, Pandora |
| Apple dockningskompatibilitet: | Niet ondersteund |
| Inbyggt lagringsmedium: | Nee |
| Wifi: | Ja |
| Type beeldscherm: | OLED |
| AirPlay: | Ja |
| Stöd för Multi-Room Streaming (MRS).: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint LFT 116 A_HA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Hotpoint Manualer
13 Augusti 2025
3 Augusti 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
19 Juli 2025
18 Juli 2025
18 Juli 2025
18 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026