Hotpoint LTB 6M126 UK Bruksanvisning
Hotpoint Diskmaskin LTB 6M126 UK
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint LTB 6M126 UK (16 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint LTB 6M126 UK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

LTB 6M126
GB
English
Operating instructions
DISHWASHER -Contents
Operating instructions,1
Precautions and advice, 2-3
Product Data, 3
Installation, 4-5
Description of the appliance, 6
Refined salt and rinse aid, 7
Loading the racks, 8-9
Detergent and dishwasher use, 10
Wash cycles, 11
Special wash cycles and options, 12
Care and maintenance, 13
Troubleshooting, 14
Product Guarantee and Repair Information,15
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | LTB 6M126 UK |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 372 g |
| Bredd: | 69.7 mm |
| Djup: | 67.9 mm |
| Förpackningens vikt: | 659 g |
| Förpackningens bredd: | 216 mm |
| Djuppackning: | 121 mm |
| Förpackningshöjd: | 118 mm |
| Snäll: | IP-beveiligingscamera |
| Husmaterial: | Metaal |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP66 |
| Blåtand: | Nee |
| Minneskortets maximala kapacitet: | 128 GB |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ljudformat som stöds: | PCM |
| Stemcodecs: | G.711, G.722.1, G.726, MP2L2 |
| Vormfaktor: | Rond |
| Placeringsstöd: | Binnen & buiten |
| Anslutningsteknik: | Bedraad en draadloos |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Frekvensband: | 2.412 - 2.472 GHz |
| Monteringsmetod: | Plafond/muur |
| Maximal upplösning: | 2560 x 1440 Pixels |
| Totalt antal megapixlar: | 4 MP |
| Videokomprimeringsformat: | H.264, H.265, M-JPEG |
| Typ av strömkälla: | DC |
| Strömutgång (volt): | 12 |
| Strömutgång (ampere): | 0.5 A |
| Minimal belysning: | 0 Lux |
| Antal kameror: | 1 |
| Integrerad minneskortläsare: | Ja |
| Kompatibla minneskort: | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Inbyggd hårddisk: | Nee |
| Nattseende: | Ja |
| LED-typ: | IR |
| Infraröd våglängd: | 850 nm |
| Fast brännvidd: | 4 mm |
| Video rörelsedetektering: | Ja |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Lösenordsskydd: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 6 W |
| Optisk sensorstorlek: | 1/3 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Kamerans slutartid: | 1/3 - 1/100000 s |
| Gränssnitt: | RJ-45/WLAN |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 320 x 240,640 x 360,640 x 480 (VGA),1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080),2304 x 1296,2560 x 1440 |
| Brusreducering: | Ja |
| Kabelteknik: | 10/100Base-T(X) |
| Nätverksstandard: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Säkerhetsalgoritmer som stöds: | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPS |
| Antal användare: | 32 gebruiker(s) |
| Längd: | 171.4 mm |
| Nätverksprotokoll som stöds: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| Dataöverföringshastighet för trådlöst LAN (max): | 150 Mbit/s |
| Webbaserad hantering: | Ja |
| IP-adressfilter: | Ja |
| Progressiv skanning: | Ja |
| Ethernet-gränssnittstyp: | Fast Ethernet |
| Quality of Service (QoS): | Ja |
| Samplingshastighet: | 48 kHz |
| Typ av styrkareglering: | Auto |
| Maximalt avstånd: | 50 m |
| Rotationsvinkel: | 360 ° |
| Panoreringsintervall: | 0 - 360 ° |
| Dag/nattläge: | Ja |
| Antal linser: | 1 |
| Maximalt antal bländare: | 2 |
| Styr kamerapanorering: | Ja |
| Kameralutningsfunktion: | Ja |
| Antal sensorer: | 1 |
| Videostreaming: | Ja |
| Night vision scope: | 30 m |
| Infrarött (IR) termineringsfilter: | Ja |
| Bakgrundsljuskompensation: | Ja |
| Justering av bildkvalitet: | Brightness, Contrast, Saturation, Sharpness |
| Wide Dynamic Range (WDR): | Ja |
| Bitrate: | 32 Kbps - 8Mbps |
| Wifi: | Ja |
| Drifttemperatur (TT): | -30 - 60 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 95 procent |
| Tiltvinkelområde: | 0 - 90 ° |
| Mask privat zon: | Ja |
| Spiegel: | Ja |
| Linsens betraktningsvinkel, horisontell: | 75 ° |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR): | Ja |
| Brusreduceringsteknik: | 3D-ruisonderdrukking |
| Betraktningsvinkellins, diagonal: | 88 ° |
| Hjärtslag: | Ja |
| Digital vattenstämpel: | Ja |
| Linsens betraktningsvinkel, vertikal: | 41 ° |
| Region of Interest Coding (ROI): | Ja |
| 3D brusreducering: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint LTB 6M126 UK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Hotpoint Manualer
13 Augusti 2025
3 Augusti 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
19 Juli 2025
18 Juli 2025
18 Juli 2025
18 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026