Hotpoint NDD 8636 BDA UK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint NDD 8636 BDA UK (4 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
1.307
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | NDD 8636 BDA UK |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 2900 g |
| Bredd: | 127 mm |
| Djup: | 163 mm |
| Höjd: | 190 mm |
| LED-indikatorer: | Stroom |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Typ av anslutningskontakt: | 3,5 mm |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Typ av strömkälla: | AC |
| Medföljande kablar: | AC, RCA |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 20 W |
| Volymkontroll: | Draaiknop |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Rekommenderad användning: | Studio |
| Ljudutgångskanaler: | 2.0 kanalen |
| Högtalarplacering: | Tafelblad/Boekenplank |
| Antal förare: | 2 |
| Bashögtalare: | Ja |
| Diameter drivrutin: | 76 mm |
| Frekvensomfång: | 80 - 20000 Hz |
| Typ av högtalare: | 2-weg |
| Högtalarhölje: | Gesloten |
| Förstärkare: | Ingebouwd |
| Diameter woofer: | 76 mm |
| Antal basförare: | 1 |
| Diameter högtonenhögtalare: | 25 mm |
| Antal diskantdrivrutiner: | 1 |
| RMS power högtalare: | 10 W |
| Justering av basnivå: | Ja |
| Tweeter: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 110-240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50-60 Hz |
| Audio RCA-ingångar: | 1 |
| Högtalarposition: | Satelliet |
| 6,35 mm (1/4-tum) ingång: | 1 |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026