Hotpoint RLA36P Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint RLA36P (16 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 32 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
1.768
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | RLA36P |
| Bredd: | 590 mm |
| Djup: | 620 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 119 kWh |
| Förpackningens bredd: | 670 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Flaskställ: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 700 mm |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 146 l |
| Vattenberedare: | Ja |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026