Hotpoint SBLH 202A V Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint SBLH 202A V (72 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint SBLH 202A V eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/72

I
Istruzioni per l’uso
COMBINATO FRIGORIFERO/CONGELATORE
Italiano, 1Français, 25
Portuges, 49Espanol, 37
English,13
GBIF
PE
Sommario
Installazione, 2
Posizionamento e collegamento
Reversibilità apertura porte
Descrizione dell’apparecchio, 3-4
Pannello di controllo
Vista d’insieme
Avvio e utilizzo, 5-6
Avviare l’apparecchio
Sistema di raffreddamento
Utilizzare al meglio il frigorifero
Utilizzare al meglio il congelatore
Manutenzione e cura, 7-8
Escludere la corrente elettrica
Pulire l’apparecchio
Evitare muffe e cattivi odori
Sbrinare l’apparecchio
Sostituire la lampadina
Precauzioni e consigli, 9
Sicurezza generale
Smaltimento
Risparmiare e rispettare l’ambiente
Anomalie e rimedi, 10
Assistenza, 11
Assistenza attiva 7 giorni su 7
Polski, 61
PL
SBLH 202A V
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | SBLH 202A V |
| Inbyggd display: | LED |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 655 mm |
| Höjd: | 2000 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 10 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| Flaskställ: | Ja |
| Produktens färg: | Silver |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 19 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 330 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 43 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 90 l |
| Fryskapacitet brutto: | 116 l |
| Total kapacitet, brutto: | 361 l |
| Kylkapacitet brutto: | 245 l |
| Kylkapacitet netto: | 240 l |
| Porttyp: | Dubbel |
| Anti-bakteriell funktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint SBLH 202A V ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026