Hotpoint SDW 80 G Bruksanvisning
Hotpoint Diskmaskin SDW 80 G
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint SDW 80 G (20 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint SDW 80 G eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

Instructions for Installation and Use
45cm free standing
Dishwasher
Ultima SDW80 & SDW85
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | SDW 80 G |
| Bredd: | 450 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Antal tvättprogram: | 8 |
| Vattenkapacitet: | Kall |
| Skärmtyp: | LCD |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 49 dB |
| Dörr färg: | Svart, silver |
| Vattenförbrukning per omgång: | 14 l |
| Torkklass: | A |
| Snabbtvätt: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint SDW 80 G ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Hotpoint Manualer
13 Augusti 2025
3 Augusti 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
19 Juli 2025
18 Juli 2025
18 Juli 2025
18 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026