Hotpoint SH8 1Q WRFD UK 1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint SH8 1Q WRFD UK 1 (1 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint SH8 1Q WRFD UK 1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

Instructions for use
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | SH8 1Q WRFD UK 1 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 62000 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 630 mm |
| Höjd: | 1875 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 145 kWh |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Flaskställ: | Ja |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 5 |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 100 W |
| Kylkapacitet netto: | 366 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint SH8 1Q WRFD UK 1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Hotpoint Manualer
23 Mars 2026
3 Mars 2026
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
4 Juli 2025
2 Juli 2025
26 Juni 2025
26 Juni 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026