Hotpoint RZFM 151 P.1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint RZFM 151 P.1 (8 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 37 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint RZFM 151 P.1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/8

Contents
Operating Instructions, 1
Assistance, 2
Description of the appliance, 3
Reversible doors, 4
Installation, 5
Start-up and use, 6
Maintenance and care, 6
Precautions and tips, 7
Troubleshooting, 7
English
Operating Instructions
FREEZER
RZFM 151 G.1
RZFM 151 P.1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | RZFM 151 P.1 |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1500 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 245 kWh |
| Förpackningens bredd: | 670 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 8 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Frystemperatur (min): | -18 ° C |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 720 mm |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 16 h |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Frys - Antal hyllor: | 6 |
| Fryskapacitet netto.: | 197 l |
| Fryskapacitet brutto: | 225 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint RZFM 151 P.1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Hotpoint Manualer
23 Mars 2026
3 Mars 2026
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
4 Juli 2025
2 Juli 2025
26 Juni 2025
26 Juni 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026