Hotpoint WMEUF 722P UK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint WMEUF 722P UK (16 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 8 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
952
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WMEUF 722P UK |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 489.9 mm |
| Djup: | 223.7 mm |
| Höjd: | 56.8 mm |
| Signal-brusförhållande: | 90 dB |
| Audio RCA-ingångar: | 2 |
| Antal förstärkarkanaler: | 6 kanalen |
| RMS uteffekt per kanal (4 Ohm): | 250 W |
| Högpassfilter: | Ja |
| Lågpassfilter: | Ja |
| Audio RCA-utgångar: | 1 |
| RMS uteffekt per kanal (2 Ohm): | 350 W |
| Maximal uteffekt per kanal (4 Ohm): | 500 W |
| Överbryggad uteffekt (max): | 1000 W |
| Högpassfilterbereik: | 40 - 250 Hz |
| Lågpassfilterbereik: | 40 - 250 Hz |
| Frekvenssvar: | 10 Hz |
| Bandfilter: | Ja |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026