Hotpoint WMUD 942 G Bruksanvisning
Hotpoint tvättmaskin WMUD 942 G
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint WMUD 942 G (16 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint WMUD 942 G eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WMUD 942 G |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 605 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black, Cotton, Eco, Hand/wool, Quick, Synthetics, Delicate/silk |
| Nominell kapacitet: | 9 kg |
| Vattenkapacitet: | Kall |
| Produktens färg: | grafit |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Laddning: | Frontmatad |
| Drum volym: | 62 l |
| Dörr färg: | Grå |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Extrasköljning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint WMUD 942 G ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
9 Oktober 2025
18 Augusti 2025
18 Augusti 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026