Hotpoint WT 965 Bruksanvisning
Hotpoint tvättmaskin WT 965
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint WT 965 (20 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint WT 965 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

To the Installer:
Before installation,fill in the product details on the back cover ofthis
book.The information can be found on the rating plate.
To the User:
You must read these instructions prior to installing and using the
appliance and then retain them for future reference.
Instructions for Installation and Use
7kg Washing Machine
Ultima LCD
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WT 965 |
| Färg på produkten: | Black, Green |
| Vikt: | 5300 g |
| Sladdlängd: | 6 m |
| Ljudnivå: | 76 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | - kWu |
| Snäll: | Cilinderstofzuiger |
| Räckvidd: | 8.5 m |
| Typ av rengöring: | Droog |
| Dammkapacitet: | 1.7 l |
| Maximal ineffekt: | 1000 W |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Typ av dammsugare: | Zakloos |
| Sugning: | - AW |
| Typ av rör: | Telescopisch |
| Förvaring/förvaringsfäste: | Ja |
| Automatisk sladdupprullare: | Ja |
| Variabel effekt: | Ja |
| kontroll av sugkraft: | Elektronisch |
| Korrekt användning: | Thuis |
| Rengör ytor: | Carpet, Hard floor |
| Dammsugarborste ingår: | Harde vloerborstel |
| Spaltverktyg: | Ja |
| Antal munstycken: | 2 |
| Trådlös: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint WT 965 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
9 Oktober 2025
18 Augusti 2025
18 Augusti 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026