Huawei B593 (Telia) Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Huawei B593 (Telia) (20 sidor) i kategorin Router. Guiden har ansetts hjälpsam av 41 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Huawei B593 (Telia) eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

Quick Start GuideHuawei B593
SE UK
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Huawei |
| Kategori: | Router |
| Modell: | B593 (Telia) |
| Processorfrekvens: | 740 MHz |
| Vormfaktor: | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Maximal upplösning: | 2560 x 1600 Pixels |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Certifiering: | RoHS |
| Upplösning (maximal analog): | 2048 x 1536 Pixels |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Upplösning (maximal digital): | 2560 x 1600 Pixels |
| Kompatibla operativsystem: | Win 7/Vista |
| Mac-kompatibilitet: | Nee |
| Klockhastighetsminne: | 4800 MHz |
| DVI-I-portar: | 1 |
| Grafikminne: | 1 GB |
| Typ av anslutning: | PCI Express 2.1 |
| Tv ut: | Nee |
| Typ av kylning: | Actief |
| Grafikprocessorfamilj: | AMD |
| Grafikadapter, minnestyp: | GDDR5 |
| Minnesbuss: | 128 Bit |
| OpenGL version: | 3.1 |
| DirectX version: | 11 |
| Shader modellversion: | 5.0 |
| Dual Link DVI: | Ja |
| Streama processorer: | 720 |
| Fästes höjd: | Full-Height (FH) |
| Antal DVI-portar: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Huawei B593 (Telia) ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Router Huawei Manualer
20 September 2025
20 September 2025
20 Februari 2025
22 December 2024
14 September 2024
14 September 2024
11 September 2024
3 September 2024
23 Augusti 2024
1 Augusti 2024
Router Manualer
Nyaste Router Manualer
3 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026