Huawei E3531i-2 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Huawei E3531i-2 (10 sidor) i kategorin Router. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Huawei E3531i-2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/10

Driver Installation Guide for MAC10.15 OS
Huawei Technologies Co., Ltd.
All rights reserved
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Huawei |
| Kategori: | Router |
| Modell: | E3531i-2 |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 610 g |
| Bredd: | 90.4 mm |
| Höjd: | 90.4 mm |
| Förpackningens vikt: | 740 g |
| Snäll: | CCTV-bewakingscamera |
| Användarmanual: | Ja |
| Husmaterial: | Aluminium |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP67 |
| Vormfaktor: | Rond |
| Placeringsstöd: | Binnen & buiten |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Nee |
| Monteringsmetod: | Muur |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Totalt antal megapixlar: | 2.1 MP |
| Typ av strömkälla: | DC |
| Strömutgång (volt): | 12 |
| Minimal belysning: | 0.005 Lux |
| Inbyggd hårddisk: | Nee |
| Nattseende: | Ja |
| LED-typ: | IR |
| Fast brännvidd: | 13.5 mm |
| Analog signalformat: | NTSC, PAL |
| Optisk sensorstorlek: | 1/2.8 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Kamerans slutartid: | 1/4 ~ 1/100000 s |
| vitbalans: | Auto, Manual |
| Typ kamerasluter: | Elektronisch |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Brusreducering: | Ja |
| Längd: | 213 mm |
| Signal-brusförhållande: | 65 dB |
| Typ av styrkareglering: | Auto |
| Rotationsvinkel: | 360 ° |
| Panoreringsintervall: | 0 - 360 ° |
| Dag/nattläge: | Ja |
| Maximalt antal bländare: | 1.3 |
| Night vision scope: | 60 m |
| Bakgrundsljuskompensation: | Ja |
| Highlight Compensation (HLC): | Ja |
| Wide Dynamic Range (WDR): | Ja |
| Wifi: | Nee |
| Drifttemperatur (TT): | -40 - 60 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 90 procent |
| Tiltvinkelområde: | 0 - 87 ° |
| Linsens betraktningsvinkel, horisontell: | 102 ° |
| Smart IR: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Huawei E3531i-2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Router Huawei Manualer
20 September 2025
20 September 2025
20 Februari 2025
22 December 2024
14 September 2024
14 September 2024
11 September 2024
3 September 2024
23 Augusti 2024
1 Augusti 2024
Router Manualer
Nyaste Router Manualer
3 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026