Huawei E5573CS-32 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Huawei E5573CS-32 (20 sidor) i kategorin Router. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Huawei E5573CS-32 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

Product Description
HUAWEI E5573Cs-322 Mobile WiFi
V200R001
Issue 01
Date 2016-04-12
HUAWEI TECHNOLOGIES CO., LTD.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Huawei |
| Kategori: | Router |
| Modell: | E5573CS-32 |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 488 mm |
| Nettoskatt: | 220 W |
| Sladdlängd: | 1.3 m |
| Ljudnivå: | 59 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | B |
| Årlig-energiförbrukning: | 45.6 kWu |
| Snäll: | Muurmontage |
| Motoreffekt: | 215 W |
| Avgasanslutningsdiameter: | 150 mm |
| Belysningsstyrka: | 276 Lux |
| Motor ingår: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Husmaterial: | Glass, Stainless steel |
| Maximal utsugskapacitet: | 615 m³/uur |
| Extraktionsmetod: | Luchtafvoer |
| Vätskedynamisk effektivitetsklass: | A |
| Ljuseffektivitetsklass: | A |
| Fettfilter effektivitetsklass: | B |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 48 dB |
| Antal lampor: | 2 gloeilamp(en) |
| Typ lampa: | LED |
| Soort vetfilter: | Aluminium |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Höjd (min): | 617 mm |
| Höjd (max): | 947 mm |
| Strömlampa: | 1.5 W |
| Maximal återcirkulationskapacitet: | 361 m³/uur |
| Antal filter: | 1 stuk(s) |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Ljudnivå (återcirkulationsläge): | 71 dB |
| Belysningsläge: | Voorkant |
| Intensivt läge: | Ja |
| Ljudnivå (intensiv hastighet): | 69 dB |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50; 60 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energieffektivitetsskala: | A+++ tot D |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Huawei E5573CS-32 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Router Huawei Manualer
20 September 2025
20 September 2025
20 Februari 2025
22 December 2024
14 September 2024
14 September 2024
11 September 2024
3 September 2024
23 Augusti 2024
1 Augusti 2024
Router Manualer
Nyaste Router Manualer
3 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026