Huawei E8372H-511 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Huawei E8372H-511 (8 sidor) i kategorin Router. Denna manual har varit användbar för 27 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
8
Nedladdningar
540
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Huawei |
| Kategori: | Router |
| Modell: | E8372H-511 |
| Färg på produkten: | Black, Red |
| Vikt: | 198 g |
| Bredd: | 58 mm |
| Djup: | 29 mm |
| Höjd: | 143 mm |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP65 |
| Elektronisk kompass: | Nee |
| Batteri/Batterispänning: | 1.5 V |
| Noggrannhet: | 1 mm |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 2 |
| Minnesfunktion: | Ja |
| Förvaringsväska: | Ja |
| Inkluderar batteri: | Ja |
| Avståndsmätenheter: | ft, in, m |
| Antal minnesposter: | 30 |
| Maximalt mätavstånd: | 150 m |
| Minsta mätavstånd: | 0.05 m |
| Inkluderar armband: | Ja |
| Batterityp: | AA |
| Ytmätning: | Ja |
| Volymmätning: | Ja |
| Batteritid (mått): | 5000 |
| Min/max-mätning: | Ja |
| Pointfinder: | Ja |
| Måldetektorzoom: | 4 x |
| Subtraktion/addition: | Ja |
| Målningsfunktion: | Ja |
| Utsättningspunktsfunktion: | Ja |
Router Huawei Manualer
20 September 2025
20 September 2025
20 Februari 2025
22 December 2024
14 September 2024
Router Manualer
Nyaste Router Manualer
3 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026