Hyundai H-VC1586 Bruksanvisning
Hyundai dammsugare H-VC1586
Läs gratis den bruksanvisning för Hyundai H-VC1586 (17 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Hyundai H-VC1586 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/17

H-VC1586
VACUUM CLEANER
Instruction manual
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hyundai |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | H-VC1586 |
| Färg på produkten: | Grey, Orange |
| Vikt: | 8400 g |
| Sladdlängd: | - m |
| Ljudnivå: | 78 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 27 kWu |
| Förpackningens vikt: | 10000 g |
| Förpackningens bredd: | 360 mm |
| Djuppackning: | 180 mm |
| Förpackningshöjd: | 230 mm |
| Snäll: | Cilinderstofzuiger |
| Tvättbart filter: | Nee |
| Avtagbart filter: | Ja |
| Kraftkälla: | AC |
| Räckvidd: | 6 m |
| Smutsavskiljningsmetod: | Filtrerend |
| Typ av rengöring: | Droog |
| Dammkapacitet: | 0.8 l |
| Maximal ineffekt: | 600 W |
| Laddningstid: | - uur |
| På / Av knapp: | Ja |
| Typ av dammsugare: | Zakloos |
| Avtagbar småtjuv: | Nee |
| Torr smuts: | 0.8 l |
| Sugning: | 95 AW |
| Varaktighet: | - min |
| Batteri/Batterispänning: | - V |
| Zuigstang: | Ja |
| Korrekt användning: | Thuis |
| Rengör ytor: | Harde vloer |
| Dammsugarborste ingår: | Harde vloerborstel |
| Spaltverktyg: | Ja |
| Maximal kraft: | 600 W |
| Inkluderar golvfäste: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hyundai H-VC1586 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Hyundai Manualer
24 Augusti 2025
9 April 2025
30 Mars 2025
5 Mars 2025
5 Mars 2025
21 Februari 2025
6 Februari 2025
27 Januari 2025
14 December 2024
7 Oktober 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026