Hyundai HVC101 Bruksanvisning
Hyundai dammsugare HVC101
Läs gratis den bruksanvisning för Hyundai HVC101 (44 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Hyundai HVC101 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

9/1/2017
NÁVOD K POUŽITÍ / NÁVOD NA POUŽITIE
INSTRUKCJA OBSŁUGI / INSTRUCTION MANUAL /
HASZNÁLATÍ ÚTMUTATÓ
Aku vysavačAku vysávač /
Odkurzacz akumulatorowy /
Battery powered vacuum cleaner
/
Akkumulátoros porszívó
HYUHVC101
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hyundai |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | HVC101 |
| Vikt: | 870 g |
| Bredd: | 140 mm |
| Djup: | 120 mm |
| Höjd: | 390 mm |
| Förpackningens bredd: | 425 mm |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Laddningstid: | - h |
| Drifttid: | 15 min |
| Batteriteknik: | Nickel-metallhydrid (NiMH) |
| Produktens färg: | Grey, White |
| Monteringsbar på väggen: | Ja |
| Låddjup: | 145 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1190 g |
| Rengöringstyp: | Torr&våt |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| Batterispänning: | 4.8 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Ljudnivå Lc IEC: | 74 dB |
| Smutssepareringsmetod: | Filtrering |
| Smutskapacitet, torr: | - l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hyundai HVC101 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Hyundai Manualer
24 Augusti 2025
9 April 2025
30 Mars 2025
5 Mars 2025
5 Mars 2025
21 Februari 2025
6 Februari 2025
27 Januari 2025
14 December 2024
7 Oktober 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026