Hyundai VC 020O Bruksanvisning
Hyundai dammsugare VC 020O
Läs gratis den bruksanvisning för Hyundai VC 020O (28 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Hyundai VC 020O eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

VC 020B, 020O
NÁVOD K POUŽITÍ / NÁVOD NA POUŽITIE
INSTRUKCJA OBSŁUGI / INSTRUCTION MANUAL
HASZNÁLATÍ ÚTMUTATÓ / NAVODILA ZA UPORABO
STOJATÝ VYSAVAČ, 2 V 1 / STOJATÝ VYSÁVAČ, 2 V 1
ODKURZACZ STOJĄCY, 2 W 1 / STICK VACUUM CLEANER, 2-IN-1
ÁLLÓ PORSZÍVÓ, 2 AZ 1-BEN / POKONČNI BATERIJSKI SESALNIK
22/7/2016
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hyundai |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | VC 020O |
| Vikt: | 2640 g |
| Bredd: | 260 mm |
| Djup: | 150 mm |
| Höjd: | 114 mm |
| Korrekt användning: | Hem |
| Modell: | Upprättstående dammsugare |
| Produktens färg: | Orange |
| Arbetsradie: | 8 m |
| Vakuumborstar ingår: | Munstycke för hårda golv |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Dammpåse |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Ljudnivå Lc IEC: | 80 dB |
| Max. ineffekt: | 600 W |
| Dammsugarens luftfiltrering: | HEPA |
| Smutssepareringsmetod: | Filtrering |
| Damm kapacitet: | 0.5 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hyundai VC 020O ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Hyundai Manualer
24 Augusti 2025
9 April 2025
30 Mars 2025
5 Mars 2025
5 Mars 2025
21 Februari 2025
6 Februari 2025
27 Januari 2025
14 December 2024
7 Oktober 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026