Hyundai VC 006 Bruksanvisning
Hyundai dammsugare VC 006
Läs gratis den bruksanvisning för Hyundai VC 006 (56 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 34 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Hyundai VC 006 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

NÁVOD K POUŽITÍ / NÁVOD NA POUŽITIE
INSTRUKCJA OBSŁUGI / INSTRUCTION MANUAL
HASZNÁLATÍ ÚTMUTATÓ
PODLAHOVÝ VYSAVAČ / PODLAHOVÝ VYSÁVAČ
ODKURZACZ PODŁOGOWY / VACUUM CLEANER
HÁZTARTÁSI PORSZÍVÓ
28/5/2015
VC 006
HYU 02/2015
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hyundai |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | VC 006 |
| Typ av operation: | Touch, Wireless |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 3500 g |
| Bredd: | 285 mm |
| Djup: | 377 mm |
| Höjd: | 240 mm |
| Sladdlängd: | 1 m |
| Fördröjd starttimer: | Ja |
| Startfördröjning: | 24 uur |
| Ångkokning: | Ja |
| Håll varm funktion: | Ja |
| Husmaterial: | Plastic, Steel |
| Antal automatiska program: | 17 |
| Lätt att städa: | Ja |
| Tillgångar: | 1000 W |
| Innehåll behållare/burk: | 5 l |
| Undervärmeeffekt: | 860 W |
| Toppvärmeeffekt: | 1000 W |
| Kijkglas: | Nee |
| Fjärrstöd för smartphone: | Ja |
| Skålmaterial: | Aluminium |
| Långsam matlagning: | Ja |
| Timerns varaktighet: | 1140 min |
| Recept bok: | Ja |
| Mätglaset: | Ja |
| Innehåll: | 5 l |
| Non-stick beläggning: | Ja |
| Friteringsfunktion: | Ja |
| Bakfunktion: | Ja |
| Medföljande skål: | Ja |
| Inbyggt säkerhetslås: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220 V |
| Type beeldscherm: | LED |
| Locköppningstyp: | Handmatig |
| Pizza: | Ja |
| Ris: | Ja |
| Inkluderar sked: | Ja |
| Yoghurt: | Ja |
| Garantiperiod: | 2 jaar |
| soppa: | Ja |
| Plastbricka ånga: | Ja |
| Tryckkokning: | Ja |
| Efterrätt: | Ja |
| Mjölk: | Ja |
| Antal anpassade program: | 17 |
| Frityrkorg: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hyundai VC 006 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Hyundai Manualer
24 Augusti 2025
9 April 2025
30 Mars 2025
5 Mars 2025
5 Mars 2025
21 Februari 2025
6 Februari 2025
27 Januari 2025
14 December 2024
7 Oktober 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026