Hyundai VC 014 Bruksanvisning
Hyundai dammsugare VC 014
Läs gratis den bruksanvisning för Hyundai VC 014 (36 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Hyundai VC 014 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36

NÁVOD K POUŽITÍ / NÁVOD NA POUŽITIE
INSTRUKCJA OBSŁUGI / INSTRUCTION MANUAL
HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ
Bezsáčkový vysavač / Bezvreckový vysávač
Bagless vacuum cleaner / Porzsák nélküli porszívó
Odkurzacz bezworkowy
VC 014
16/3/2021 HYU 11/2018
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hyundai |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | VC 014 |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 232 mm |
| Djup: | 235 mm |
| Höjd: | 124 mm |
| Förpackningens bredd: | 260 mm |
| Djuppackning: | 255 mm |
| Förpackningshöjd: | 146 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Kraftkälla: | AC/Batterij |
| Blåtand: | Ja |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Typ av anslutningskontakt: | 3,5 mm |
| Medföljande kablar: | AC |
| Batteri/Batterispänning: | 1.5 V |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| Genomsnittlig effekt: | 4 W |
| Antal inbyggda högtalare: | 2 |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 6 |
| Volymkontroll: | Knoppen |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Bärhandtag: | Ja |
| Typ av tuner: | Digitaal |
| siffra: | 1 |
| Uppspelningslägen: | Next, Pause, Play, Previous |
| Bakgrundsbelysning-färg: | Blauw |
| Typ av optisk enhet: | Speler |
| Hörlurarna avstängda: | Ja |
| Kontrollknappar: | Afspelen/pauze |
| Spela MP3: | Ja |
| AUX ingång: | Ja |
| Typ-av-optisk-enhet: | CD, CD-R, CD-RW |
| Frekvensband som stöds: | FM, PLL |
| Antal förinställda kanaler: | 30 |
| Kassettdäck: | Nee |
| Kompatibel batteristorlek: | C |
| USB direktuppspelning: | Ja |
| FM-band: | 88 - 108 MHz |
| Inbyggd laddare: | Ja |
| PLL-synthesizer: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Bakgrundsbelyst display: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hyundai VC 014 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Hyundai Manualer
24 Augusti 2025
9 April 2025
30 Mars 2025
5 Mars 2025
5 Mars 2025
21 Februari 2025
6 Februari 2025
27 Januari 2025
14 December 2024
7 Oktober 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026