Indesit TA 4 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Indesit TA 4 (68 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Indesit TA 4 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Indesit |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | TA 4 |
| Vikt: | 1500 g |
| Bredd: | 305 mm |
| Djup: | 229 mm |
| Höjd: | 70 mm |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Maximal upplösning: | 4096 x 2160 Pixels |
| Medföljande kablar: | SATA |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Certifiering: | FCC, CE, ErP/EuP |
| HDCP: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| Stöder Windows: | Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64 |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: | 6 |
| Processoruttag: | Socket AM4 |
| Processorfabrikant: | AMD |
| Maximalt internminne: | 128 GB |
| Antal portar USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typ C: | 1 |
| Ljudutgångskanaler: | 7.1 kanalen |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| ETC: | Ja |
| Ethernet-gränssnittstyp: | Gigabit Ethernet |
| Chipset moderkort: | AMD X570 |
| Antal portar USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typ A: | 1 |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Typ av minnesplats: | DIMM |
| Ljudchip: | Realtek ALC1200 |
| Medföljande drivrutiner: | Ja |
| PCI Express x1-platser: | 2 |
| PCI Express x16-platser: | 2 |
| Minneskanal: | Dubbelkanaals |
| Gränssnitt för lagringsenheter som stöds: | SATA III |
| PS/2-port(ar): | 1 |
| Komponent för: | PC |
| LAN-kontroller: | Intel® I211-AT |
| Maximalt minne grafikadapter: | 2048 MB |
| DirectX version: | 12.0 |
| Antal SATA III-kontakter: | 8 |
| Icke-ECC: | Ja |
| Vakna på LAN: | Ja |
| Kompatibla processorer: | AMD Ryzen 3 2nd Gen, AMD Ryzen 3 3rd Gen, AMD Ryzen 5 2nd Gen, AMD Ryzen 5 3rd Gen, AMD Ryzen 7 2nd Gen, AMD Ryzen 7 3rd Gen, AMD Ryzen 9 3rd Gen |
| Minnestyper som stöds: | DDR4-SDRAM |
| Max. antal SMP-processorer: | 1 |
| Wifi: | Nee |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 84733020 |
| Typer av lagringsenheter som stöds: | HDD & SSD |
| Moderkort chipset familj: | AMD |
| Moderkorts formfaktor: | ATX |
| Antal minnesplatser: | 4 |
| Minnesklockhastigheter som stöds: | 2133,2400,2667,2933,3200,3466,3600,3733,3800,3866,4000 MHz |
| BIOS-typ: | UEFI AMI |
| BIOS-minnesstorlek: | 256 Mbit |
| ACPI-version: | 5.1 |
| System Management BIOS (SMBIOS) version: | 2.3 |
| Stöd för parallell bearbetning: | CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX |
| COM-anslutningar: | 1 |
| Anslutning för CPU-kylare: | Ja |
| Anslutningar för husfläktar: | 3 |
| ATX-strömkontakt (24-stift): | Ja |
| Frontpanelkontakt: | Ja |
| USB 2.0-anslutningar: | 1 |
| Anslutning för ljudpanel på framsidan: | Ja |
| PC hälsomonitor: | FAN, Temperature, Voltage |
| Obuffrat minne: | Ja |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) anslutningar: | 2 |
| TPM-kontakt: | Ja |
| 12V strömkontakt: | Ja |
| RGB LED anslutningsskena: | Ja |
| Thunderbolt-headers: | 1 |
| Antal M.2 € slots: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Indesit TA 4 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Indesit Manualer
17 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
11 Februari 2026
22 September 2025
2 September 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026