Indesit XIT8 T1E W Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Indesit XIT8 T1E W (1 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 30 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Indesit XIT8 T1E W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

Product Information Sheet
COMMISSION DELEGATED REGULATION (EU) 2019/2015 with regard to energy labelling of light
sources
Supplier's name or trade mark:Whirlpool EMEA
Supplier's address:EMEA Compliance Team, VIA CARLO PISACANE, 1 20016 PERO (MI) ITALY
Model identifier:W10780296-LITE ON
Type of light source:
Lighting technology used:LEDNon-directional or
directional:
NDLS
Light source cap-type
(or other electric interface)
CONNECTOR
Mains or non-mains:NMLSConnected light
source (CLS):
No
Colour-tuneable light source:NoEnvelope:-
High luminance light source:No
Anti-glare shield:NoDimmable:No
Product parameters
ParameterValueParameterValue
General product parameters:
Energy consumption in on-
mode (kWh/1000 h), rounded
up to the nearest integer
3Energy efficiency
class
G
Useful luminous flux (ɸuse), in-
dicating if it refers to the flux in
a sphere (360º), in a wide cone
(120º) or in a narrow cone (90º)
100 in
Sphere (360°)
Correlated colour
temperature,
rounded to the near-
est 100 K, or the
range of correlat-
ed colour temper-
atures, rounded to
the nearest 100 K,
that can be set
4 000
On-mode power (P
on
), ex-
pressed in W
2,3Standby power (P
sb
),
expressed in W and
rounded to the sec-
ond decimal
-
Networked standby power
(P
net
) for CLS, expressed in W
and rounded to the second dec-
imal
-Colour rendering in-
dex, rounded to the
nearest integer, or
the range of CRI-val-
ues that can be set
80
Height190
Width66
Outer dimen-
sions without
separate con-
trol gear, light-
ing control
Depth42
Spectral power dis-
tribution in the
range 250 nm to 800
nm, at full-load
See image
in last page
Page 1 / 3
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Indesit |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | XIT8 T1E W |
| Färg på produkten: | Wit |
| Användarmanual: | Ja |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| Monteringsmetod: | Plafond/muur |
| Husets-färg: | Zwart |
| Certifiering: | GREENGUARD |
| Lätt att installera: | Ja |
| Betraktningsvinkel: | 160 ° |
| Synlig skärmhöjd (h): | 1493.52 mm |
| Synlig skärmbredd (b): | 2656.84 mm |
| Diagonal: | 120 " |
| Typ-av-enhet: | Gemotoriseerd |
| Schermgain: | 1.1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Indesit XIT8 T1E W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Indesit Manualer
17 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
11 Februari 2026
22 September 2025
2 September 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026