Indesit TFA 1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Indesit TFA 1 (56 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Indesit TFA 1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

!
!"#$%&'()'*+,$*-.%"(
!"#$%"#!&"%
'())*+,(
!"#$%&&%'()"*+,-
Posizionamento e collegamento
Reversibilità apertura porte
.*#/0('()"*,1*&&2%33%0*//4()+,5
Vista d’insieme
677(),*,8$(&('')+,9
Avviare l’apparecchio
Regolazione della tamperatura
Utilizzare al meglio il frigorifero
Utilizzare al meglio il congelatore
:%"8$*"'()"*,*,/80%+,;
Escludere la corrente elettrica
Pulire l’apparecchio
Evitare muffe e cattivi odori
Sbrinare l’apparecchio
Sostituire la lampadina
<0*/%8'()"(,*,/)"#(=&(+,>
Sicurezza generale
Smaltimento
Risparmiare e rispettare l’ambiente
6")?%&(*,*,0(?*1(+,@
6##(#$*"'%+,A
Deutsch, 25
.
BC6,D
BC6,D,E
Français, 17
Polski, 49
!"#$%#&'()*English, 9
EF!C
Espanol
, 41
G
<H
IH
Nederlands
, 33
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Indesit |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | TFA 1 |
| Bredd: | 545 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 840 mm |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 13 h |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Fryskapacitet brutto: | 14 l |
| Total kapacitet, brutto: | 108 l |
| Kylkapacitet brutto: | 94 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Indesit TFA 1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Indesit Manualer
17 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
11 Februari 2026
22 September 2025
2 September 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026