Indesit TFAA 5 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Indesit TFAA 5 (158 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 42 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Indesit TFAA 5 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/158

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Indesit |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | TFAA 5 |
| Bredd: | 500 mm |
| Djup: | 560 mm |
| Höjd: | 840 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 172 kWh |
| Förpackningens bredd: | 520 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 600 mm |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 101 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 41 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | - l |
| Fryskapacitet brutto: | 13 l |
| Total kapacitet, brutto: | 103 l |
| Kylkapacitet brutto: | 90 l |
| Kylkapacitet netto: | 88 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Indesit TFAA 5 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Indesit Manualer
17 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
11 Februari 2026
22 September 2025
2 September 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026